Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mini--výstava na konferenci ohně a zázraků v Praze ve dnech 26.-30.3.2008

1. 4. 2008

Fotky z mini--výstavy na konferenci ohně a zázraků v Praze ve dnech 26.-30.3.2008. Mimo jiné jsem vystavil v sobotu večer dva obrazy, které se týkají Jeruzaléma.První nebudu komentovat. Je to pronikání synbolů, které se děje v tomto městě.Hvězdou se dívá Muslimka. Je to výzva, o které jsem chtěl na konferenci mluvit, ale vedoucí mi to neumožnili. Škoda. Šlo o duši jedné dívky, kterou Ježíš volá. Ale těch muslimských dívek jsou miliony. Kdo je osloví evangeliem ?
     Nyní vzkaz pro tebe: Měl jsem v tu sobotu 30.3. arabskou CD se svědectvím o Ježíši. Byla jsi na a konferenci a sháníš  něco v arabštině, protože tě Duch svatý vede, aby jsi sloužila muslimům v Praze. Pokud uvidíš ten obraz a Duch Boží k tobě promluví, ozvi se mi. Pán Ježíš tu muslimku poslal do Prahy. Ještě máte možnost se setkat. Nenech ji zahynout. CD mám připraveno, A také stejný obsah v psané formě. Věřím, že přesto, že jsem nemohl učinit veřejnou výzvu, že ti tento e-mail dostihne.V.L.
    Na druhém obrazu je vyjádřeno to ce se také děje v Jeruzalémě. Izrael je zřítelnice Božího oka. Je nad ,,Zlatou bránou, kterou má brzo vstoupit Mesiáš do Jeruzaléma. Světlo padá dolů na siluetu chrámu sv. Víta a Václava.

Václav Lamr.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář